Większe możliwości kompaktowych rozmiarów.

W życiu małe rzeczy robią wielką różnicę. Podobnie jak i10. Dzięki odświeżonej, wyrazistej stylistyce i ogromnemu wyborowi najnowocześniejszych technologii ten sprytny samochód miejski zapewnia styl i elastyczność, których potrzebujesz, by żyć według własnych zasad.

i10 wyznacza nowe standardy w segmencie miejskich hatchbacków.

Ulice miast mogą być czasem zatłoczone. Więc jeśli chodzi o poruszanie się po ruchliwych skrzyżowaniach i parkowanie na wąskich uliczkach, to pokochasz zwinność tego kompaktowego samochodu miejskiego.
Mierząc zaledwie 3,67 m długości i 1,68 m szerokości, nowy Hyundai i10 łączy zgrabną sylwetkę z przestronnym wnętrzem oraz dużą ilością miejsca, aby zapewnić Ci najwyższy komfort i wygodę. 
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The Hyundai i10 in front-sideview featuring new grille and LED headlight design.

  Dynamiczny i stylowy.

  Dzięki płynnym liniom i muskularnym kontrastom, odświeżony design i10 przyciąga wzrok bardziej sportową sylwetką, nowymi felgami i eleganckim, nowym oświetleniem LED.

 2. The dynamic and stylish 8” touch-screen in the Hyundai i10.

  Bezprzewodowa łączność.

  Ciesz się bezproblemową łącznością dzięki nowemu, całkowicie cyfrowem zegarom, 8-calowemu ekranowi dotykowemu systemu multimediów, bezprzewodowym usługom Apple CarPlay™ i Android Auto™ oraz usługom Bluelink®.

 3. The cutting-edge Advanced Driver Assistance Systems and Hyundai Smart Sense in the Hyundai i10.

  Więcej bezpieczeństwa i spokój ducha.

  Nowy i10 ustanawia standardy w zakresie aktywnych systemów wspomagania i łączności. Samochód oferuje wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo, znane z wyższych segmentów.

  Świeże spojrzenie na odważny design.

  Dynamiczny wygląd nowego i10 natychmiast przyciągają wzrok. Z przodu nowe światła LED do jazdy dziennej zintegrowane z szeroką czarną osłoną chłodnicy oraz odświeżone reflektory nadają mu bardziej sportowego charakteru. Wewnątrz stylowej kabiny zainstalowano nowe nastrojowe oświetlenie oraz nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników. Najnowsza technologia multimedialna wita Cię czystym i nowoczesnym wyglądem.

  The cutting-edge Advanced Driver Assistance Systems and Hyundai Smart Sense in the Hyundai i10.

  Kompleksowy pakiet bezpieczeństwa.

  Dzięki Hyundai Smart Sense, naszym najnowocześniejszym zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy, Nowy i10 oferuje jeden z najbardziej kompleksowych pakietów technologii aktywnego bezpieczeństwa w swojej klasie – stworzony, aby zapewnić Ci większe bezpieczeństwo i spokój ducha.
  The Hyundai i10 N Line driving over a modern bridge at night.

  i10 N Line – sportowe wrażenia z jazdy.

  Nowy Hyundai i10 w wersji N Line pozwala przenieść się na wyższy poziom, dzięki sportowym elementom konstrukcyjnym i dodatkowej jednostce napędowej o mocy 100 KM, zapewniającej jeszcze bardziej sportowe wrażenia z jazdy.

  Oryginalne akcesoria.

  Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

   

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, także nowy i10 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – nasz standard.
  A woman walking behind the new i10 Hyundai.
  1
  Hyundai 5-Year Unlimited Mileage Warranty for the Hyundai i10.

   
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. 1
  2. 2
  3. 3