Rewolucyjna stylistyka. Hybrydowe osiągi.

Powitajmy rewolucję. Nowy Tucson Hybrid nie jest zwykłą ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Będąc liderem w dziedzinie progresywnej stylistyki, oferuje również najnowocześniejsze inteligentne technologie i najlepszy hybrydowy układ napędowy w swoim segmencie.

Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. Nowy Tucson Hybrid - ikonka.

  Hybrydowa moc.

  Opracowany w celu obniżenia zużycia paliwa bez kompromisów w zakresie przyjemności z jazdy, nowy hybrydowy układ napędowy dostarcza łączną moc 230 KM i 350 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

 2. Nowy Tucson Hybrid - ujęcie z tyłu.

  Niepowtarzalne wzornictwo SUV-a.

  Starannie wyrzeźbione powierzchnie i dynamiczne linie Nowego Tucsona Hybrid podnoszą nowoczesną stylistykę na wyższy poziom i stawiają go w czołówce stylistycznej SUV-ów.

 3. Nowy Tucson Hybrid - opcje bezpieczeństwa.

  Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa.

  Ciesz się jeszcze większym spokojem dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z szeregiem innowacyjnych funkcji.

  Czym jest hybryda?

  Nowy Tucson Hybrid jest wyposażony w silnik benzynowy oraz elektryczny, które współpracują ze sobą, tworząc tzw. równoległy hybrydowy układ napędowy. Działają ze wsparciem akumulatora litowo-polimerowego o pojemności 1,49 kWh, aby zapewnić maksymalną wydajność i inspirujące osiągi. Hybrydowy układ napędowy niezauważalnie przełącza się miedzy silnikiem spalinowym i elektrycznym, a czasami włącza obie jednostki napędowe równocześnie.
  Usługi łączności Nowego Tucsona Hybrid.

  Łączność.

  Ciesz się najnowocześniejszą łącznością podczas jazdy, gdziekolwiek jesteś.

  Mężczyzna czytający książkę w środku samochodu Hyundai.

  Wygoda.

  Wszechstronny i połączony z siecią, Nowy Tucson zachwyca również komfortem i wygodą.

  Przód samochodu Tucson, z przodu jadący rowerzysta.

  Bezpieczeństwo.

  Odkryj najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy.

  Poznaj całą rodzinę Hyundai TUCSON.

  Hyundai TUCSON oferuje najszerszą gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów. Do wyboru są również tradycyjne silniki benzynowe i wysokoprężne. Jeśli szukasz samochodu o wielu możliwościach, to TUCSON Plug-in Hybrid został wyposażony zarówno w silnik benzynowy, jak i elektryczny, który osiąga łączną moc 265 KM i ma tryb całkowicie elektryczny włączany naciśnięciem jednego przycisku. Poznaj także TUCSONA z dynamicznym pakietem N Line inspirowanym sportami motorowymi.
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. 1
  2. 2
  3. 3

  5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, nowy Tucson Hybrid jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.
  Ujęcie Nowego Tucsona Hybrid z tyłu.
  Logo „5 lat gwarancji bez limitu kilometrów” i „8 lat gwarancji na akumulator
  1,2